Системи безперебійного живлення для дому та бізнесу

Перейти до рішень

Часті запитання

Літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) батарея – це один із типів літій-іонних акумуляторів. Вона відрізняється від інших типів літій-іонних батарей, таких як Li-ion або Li-polymer, тим, що використовує фосфат заліза як катод, а графіт або інший вуглецевий матеріал як анод.

LiFePO4 батареї мають ряд переваг порівняно з іншими типами літій-іонних акумуляторів, таких як більша безпека, більша енергетична щільність та більший термін служби. Вони також мають більшу температурну стійкість і можуть працювати при менших температурах.

LiFePO4 батареї широко використовуються в різних застосуваннях, включаючи електричні автомобілі, гібридні електричні автомобілі, електричні велосипеди, електричні скутери, енергосистеми та телекомунікаційне обладнання.

Гібридний інвертор виконує усі функції автономного, а також може передавати отримувану електроенергію до електромережі. До прикладу, маючи сонячні панелі та гібридний інвертор, споживач може продавати електроенергію, яку отримує.

Так. Гарантія поширюється на всі види продукції Haitech. Детальніше ви можете переглянути за посиланням: https://haitech.com.ua/garantiya/

Так, ось контакти нашого спеціаліста який надасть детальну інформацію:
+38 (050) 611 68 56

Наша компанія активно розвиває партнерські відносити по всій Україні. Щоб стати дилером перейдіть за посиланням та заповніть коротку форму: https://haitech.com.ua/partneram/

Ось наші контакти:

   03118 м.Київ, вул. Лобановського, 150 В

  +38 (044) 299 98 80 
  +38 (050) 611 68 56