Готові рішення для дому та бізнесу

Можливість інсталяції комплексного рішення завжди фінансово вигідніше та надійніше відносно систем- аналогів компонентами від різних виробників.

Зручність для споживача – приорітет Haitech.


Наші готові рішення містять в собі все необхідне обладнання та програмне забезпечення для налагодження системи живлення Вашого будинку, квартири чи об’єкту бізнесу.

Ми розуміємо, що технологія ДБЖ енергії є інноваційною в домашніх умовах та в господарській діяльності, тому наші інженери продумали систему із максимально простим принципом монтажу, за рахунок цього Вам зможе допомогти інсталювати її звичайний кваліфікований електрик.   

Дізнатись більше

Готові рішення живлення для домашніх умов використання

Пропонуємо Вам ознайомитись із варіантами готових рішень, які рекомендовані нашими інженерами для оптимального використання в домашніх умовах. У переліку є всі основні об’єми споживань.

Переглянути варіанти

Готові рішення живлення для бізнесу 

Якщо у Вас є бізнес який споживає багато електроенергії, і Ви замислюєтесь над фінансовою рентабельністю використання електроенергії, то Ви на правильному шляху! Перегляньте готові пропозиції живлення для бізнесу. 

Переглянути варіанти

Важко визначитись?

Ми завжди готові допомогти та надати для Вас всю необхідну інформацію. Пройдіть невеличке опитування і ми зможемо допомогти обрати Вам рішення.

    Де необхідно встановити ДБЖ?

    Скільки кВт потрібно для Ваших потреб?

    Коли плануєте монтаж?

    Ваші дані для розрахунку ДБЖ?

    Вкажіть номер телефону?