Партнерство

Сьогоднішня сфера джерел безперебійного живлення активно розвивається в Україні. В основі покладаються на новітні технології та інноваційні процеси. Haitech пропонує свою продукцію для представників у галузі впровадження ДБЖ, таким чином налагоджуючи співпрацю із кінцевими клієнтами. Від інтелектуального націлювання та простоти інсталяції системи до консультування партнерів та багато іншого, ми пропонуємо готові рішення для будь-якого сегменту використання джерел безперебійного живлення, наприклад бізнес чи дому.

Реалізовуйте продукцію Haitech на базі свого бізнесу

Ми спеціалізуємось на постачанні якісних батарей, інверторів та сонячних панелей, які дозволять Вашим клієнтам ефективно використовувати сонячну енергію.
Наша продукція має високу якість та надійність, що забезпечує безперебійне та ефективне функціонування системи сонячної електроенергії.

Стати партнером

Перегляньте доступну продукцію в каталозі продукції Haitech 

Наші прилади для сонячних електростанцій виготовлені з високоякісних матеріалів та відповідають найвищим стандартам якості, що забезпечує довговічність та надійність наших продуктів.

Переглянути каталог

Розвивайте ринок
ДБЖ разом з Haitech

Приєднуйтесь до зростаючої спільноти спеціалізованих фахівців з продажу, які допомагають власникам нерухомості досягнути енергетичної незалежності.

Стати партнером