Готові рішення для бізнесу

Весь український бізнес, від дрібних компаній до технологічних лідерів, зазнав втрат через часті відключення електроенергії наприкінці 2022 року. Причина всім зрозуміла, ворог на нашій території. Для розуміння, Дія.Бізнес провела опитування власників своєї справи і ось такі результати отримала: 48% підприємств заявили, що через перебої з електроживленням обороти знизилися на 20% і більше. Ми тут, щоб ви не входили у ці 48%.

Що ви отримуєте, обравши технології живлення Haitech для бізнесу

Безперебійне живлення

ДБЖ забезпечує миттєве безперебійне живлення у випадку збою в електромережі. Тож коли “світло пропало” вся ваша система переходить на живлення від літієвої батереї, а миттєвий перехід забезпечує встановлений інвертор. Перехід наскільки швидкий, що жодний екран комп’ютера не погасне.

Захист від перенапруг

ДБЖ постійно відстежує вхідну напругу та визначає стрибки  напруги під час відключень. Якщо виникають шкідливі умови, ДБЖ перемикається на живлення змінного струму, не даючи стрибку досягти підключених до нього пристроїв. Коли стрибок зникає, ДБЖ знову підключає свій вихід до живлення, що надходить від мережі.

Інші фактори

Можливість резервного копіювання важливих даних.
Рішення ДБЖ може надати співробітникам вікно для резервного копіювання важливих даних і відключення робочих пристроїв і серверів, уникаючи втрати даних.

Безперервний робочий процес

Ми впевнені, що ви як власник бізнесу зацікавлені у стабільному робочому графіку для ваших працівників. Це допомагає планувати бюджети, розподіляти обов’язки та задачі у конкретні терміни.

Вартість відновлення

Яка ціна втрати вашої продуктивності? Яка вартість відтворення або відновлення втрачених даних? Встановлення ДБЖ забезпечує працездатність вашої компанії. Це особливо важливо, якщо ви працюєте з конфіденційними даними / інформацією.

*Коли ви плануєте інвестувати в ДБЖ, дуже важливо вибрати правильне рішення для ваших вимог. ДБЖ не є стандартним універсальним продуктом, якщо він не підходить для пристроїв вашого бізнесу, він може не підтримувати їх у належному стані.

У нас є знання та досвід, щоб допомогти та рекомендувати систему  з правильною потужністю для захисту вашого бізнесу.

Варіанти по обсягу споживання

Інвертор SUNON PRO 5.5 KW
LiFePO4 батарея Li-Tower 48V 200AH

 Потужність: 10,24 кВт/ч

111 676 грн
*ціна вказана без монтажу

Замовити рішення

Інвертор SUNPOLO 6KW 
LiFePO4 батарея Li-Super 48V 100 AH

 Потужність: 5,12 кВт/ч

113 050 грн
*ціна вказана без монтажу

Замовити рішення

Інветори SUNPOLO 8 KW
LiFePO4 батарея Li-Super 48 V 200AH

 Потужність: 10,24 кВт/ч

197 925 грн
*ціна вказана без монтажу

Замовити рішення

Не знаєте яке рішення обрати для бізнесу?

Ми пропонуємо готові рішення для будь-якої компанії, незалежно від її розміру та специфіки діяльності. Наші системи можуть бути адаптовані до потреб вашого бізнесу, що дозволяє забезпечити максимальну ефективність та  економічну вигоду для вас.

Дзвінок менеджера

Перегляньте доступну продукцію в каталозі продукції Haitech 

Наші системи безперебійного живлення виготовлені з високоякісних матеріалів та відповідають найвищим стандартам якості, що забезпечує довговічність та надійність наших продуктів.

Переглянути каталог